لیزر SHR برای حذف دائمی موهای زائد

لیزر SHR برای حذف دائمی موهای زائد

لیزر SHR برای حذف دائمی موهای زائد

لیزر Shr اولین نوع لیزر بدون دردی است که برای حذف دائمی موهای زائد در دسترس است . این تکنولوژی لیزر موهای زائد بدون هیچ گونه خطری و به آرامی محل مورد نظر را حرارت میدهد. این انرژی گسیل شده به تذریج پیازک های موی موجود در لایه های زیر پوست را گرم میکند و در عین حال سیستم خنک سازی باعث خنک ماندن سطح پوست میشود . به این ترتیب هیچگونه مشکل پوستی در طی جلسات درمانی برای بیمار به وجود نمی آید . بسیاری ازاشخاص استفاده از روش درمانی SHR lasers را آرامبخش دانسته و به ماساژ سنگ داغ تشبیه میکنند .

چگونگی این کار

در بیشتر تکنولوژی های معمولی لیزر موهای زائد ، از انرژی فوق العاده زیادی برای از بین بردن پیاز مو و حذف دائمی موهای زائد استفاده می شود . از طرف دیگر lasers SHR فناوری منحصر به فردی است که میزان حرارت کمی را با شرعت بالاتری به محل مورد نظر وارد میکند.در صورت استفاده از حرارت و انرژی کمتر ، SHR میزان حرارت جذب شده به پوست را کاهش میدهد و باعث می شد افراد برنزه و تیره-پوست نیز بتوانند از این روش استفاده کنند . با استفاده از این روش شما می توانید با خیالی آسوده به حذف موهای زائد بدن خود اقدام کنید ، از همه مهمتر مدت زمان انجام پروسه لیزر بسیار کوتاه بوده و در حدود ده الی پانزده دقیقه برای قسمت های کوچک و حدود یک ساعت برای کل بدن .

______________________________________________________________________________________________________________

کلینیک زیبایی باران | مطب پوست، مو و مرکز لیزر موهای زائد در رشت

کلینیک پوست و زیبایی باران به عنوان مطب لیزر موهای زائد در رشت با بيش از 7 سال سابقه درخشان و رضايتمندي بالاي بيماران ، كليه خدمات پوست و مو و زيبايي از جمله ليزر موهاي زائد ، لاغري موضعي ، تزريق ژل و بوتاكس و پاكسازي پوست و جوان ماندن و ده ها خدمات ديگر با جديدترين وسايل و دستگاه ها با كيفيت هر چه بهتر در اين مركز را برای شما عزیزان انجام مي دهد.

دیدگاه خود را بنویسید