لیفتینگ صورت با دستگاه هایفو

HIFU Therapy روشی بی خطر در لیفتینگ

HIFU Therapy روشی بی خطر در لیفتینگ

مطب پوست و زیبایی باران : HIFU Therapy یکی از روش های بی خطر و کم عوارض در لیفتینگ صورت به شمار می آید. ما در این مقاله سعی داریم به سوالات عمده ای که در خصوص روش HIFU Therapy پرسیده می شود پاسخ دهیم ؛ همراه ما باشید.

هایفو چه کاربردهایی دارد و مناسب کدام نواحی بدن است؟

  • لیفت ابرو (بدون جراحی)
  • لیفت صورت و گردن ( بدون جراحی )
  • سفت و محکم شدن پوست صورت و گردن (بدون جراحی)
  • رفع افتادگی پلک بالا
  • رفع غبغب (بدون جراحی)
  • رفع افتادگی‌های زیر چانه (رفع افتادگی پایین صورت)
  • رفع چین و چروک‌های صورت و بالا گردن
  • رفع چروک‌های کناره های خارجی چشم ها (چین های پنجه کلاغی)
  • کم شدن عمق خطوط خنده و گریه (رفع افتادگی گوشه های لب ها)

مزیت لیفت با روش هایفوتراپی نسبت به سایر روش ها چیست؟

در روش هایفوتراپی، افراد می توانند بعد از درمان به فعالیت های روزانه خود برسند. زیرا این روش بدون نیاز به جراحی است و از امواج اولتراسوند استفاده می کند و نیاز به دوران نقاهت ندارد.

اثر و نتیجه این روش کی مشاهده می شود؟

اثر واقعی درمان، از ماه سوم پس از عمل دیده می شود و تا حداقل 1 سال ادامه دارد.

هایفوتراپی در ناحیه صورت چقدر زمان می برد؟

لیفتینگ با هایفو در ناحیه صورت نیازمند 20 -40 دقیقه زمان است. هایفو گونه و صورت به راحتی در یک جلسه کوتاه (۱ ساعته) مانند دستگاه سونوگرافی روی پوست کشیده می‌شود (بدون آسیب به سطح پوست)

مطب پوست و زیبایی در رشت رشت ، مطب پوست و زیبایی در رشت کلیه خدمات خود را با بهترین کیفیت و پیشرفته ترین دستگاه ها جهت رضایتمندی شما انجام می دهد.

آیا هافوتراپی برای هر نوع پوستی ( تیره، روشن و …) مناسب است؟

هایفو برای انواع پوست ها چه روشن و چه تیره مناسب است.

آیا می توان پس از تزریق ژل یا بوتاکس از روش درمانی هایفو استفاده کرد؟

پس از تزریق بوتاکس یا ژل نبایستی تا 1 ماه هایفو انجام شود. اما بلافاصله پس از هر هایفوتراپی می توان از بوتاکس استفاده کرد.

بهترین دستگاه هایفوتراپی کدام است؟

Doublo نام یک برند کره ای است که توسط شرکت Hironic تولید می شود و در ایران بهترین دستگاه هایفو است چرا که تاثیر درمان با این دستگاه کاملا محسوس است و صرفا در یک جلسه درمان انجام شده و ماندگاری طولانی تری دارد.

هزینه هایفوتراپی چقدر است؟

هزینه هایفوتراپی بر اساس میزان افتادگی پوست و نوع درمان متفاوت است. زیرا ممکن است در بعضی موارد افتادگی پوست بسیار زیاد باشد و یا پوست دارای مشکلاتی نظیر : جای جوش ، لک ، منافذ باز باشد. که در این صورت درمان به صورت ترکیبی انجام می شود. که به تبع هزینه ی درمان ترکیبی بیشتر خواهد بود.

هایفوتراپی بهتر است یا لیفت با نخ؟

تاثیر لیفت با نخ بسیار جزئی و ماندگاری آن کوتاه مدت است و در مقایسه با روش های مدرن لیفتینگ از قبیل هایفوتراپی که تاثیر فوق العاده ای بر روی لایه های پوست دارد و مورد تایید FDA است، یک روش غیر استاندارد محسوب می شود. در حقیقت لیفت با نخ تاثیر چندانی ندارد و با توجه به هزینه آن و عدم تاثیر قابل توجه بر روی پوست روش مورد تاییدی نیست.

______________________________________________________________________________________________________________

کلینیک زیبایی باران | مطب پوست، مو و مرکز لیزر موهای زائد در رشت

کلینیک پوست و زیبایی باران به عنوان مطب لیزر موهای زائد در رشت با بيش از 7 سال سابقه درخشان و رضايتمندي بالاي بيماران ، كليه خدمات پوست و مو و زيبايي از جمله ليزر موهاي زائد ، لاغري موضعي ، تزريق ژل و بوتاكس و پاكسازي پوست و جوان ماندن و ده ها خدمات ديگر با جديدترين وسايل و دستگاه ها با كيفيت هر چه بهتر در اين مركز را برای شما عزیزان انجام مي دهد.

 

دیدگاه خود را بنویسید