سوالات متداول

آیا ژل های تزریقی خطرناک نیستند؟

ژل هایی که در گذشته استفاده می شد ژل های دائمی بودند و از مواد شیمیایی و مصنوعی تهیه می شدند و احتمال جاب به جا شدن داشتند. اما ژل هایی که اکنون تزریق می شوند موقت هستند و از جنس بافت خود بدن می باشند و پس از مدتی جذب می شوند.

سن مناسب برای میکرودرم ابریژن چه سنی می باشد؟

سن مجاز برای میکرودرم ابریژن بین 12 تا 65 سال است . افرادی که بین 12 تا 65 سال دارند می توانند از این روش جوانسازی پوست استفاده کنند و از مزایای متعدد آن بهره مند شوند  در صورتی که سن بالایی 65 و سن پایین 12 سال دارید کاندیدای مناسبی برای انجام این روش نیستید و انجام میکرودرم ابریژن می تواند عوارضی را برای شما به همراه آورد.

آیا درمان موهای زائد با لیزر دردناک است ؟

زمانی که اشعه لیزر به پوست تابیده می شود تنها سوزش مختصری احساس می شود که آن هم توسط ژل های خنک کننده یا دستگاه های خنک کننده مخصوص به حداقل می رسد. با لیزر های جدید موجود درمان تمامی نقاط بدن و نواحی حساس نیز به راحتی امکان پذیر است.

میکرودرم چه کاری انجام می دهد؟

میکرودرم یک لایه برداری خفیف است و برای پاکسازی پوست استفاده می شود و معمولاً انجام آن قبل از اجرای هر تکنیک درمانی توصیه می شود.

برای درمان کامل چند جلسه لیزر وبا چه فواصلی انجام میشود؟

معمولالیزر موی زائد در سه تا شش جلسه انجام می شود که فاصله جلسات در لیزر صورت شش هفته یکبار ودر مورد بدن هشت هفته یکبار می باشد.البته معمولا از جلسه سوم به بعد فاصله جلسات طولانی تراز موارد مذکور می شود.

برای از بین بردن لک های صورت و جای جوش و آبله مرغان چه روشی بهتر است؟

این کاملاً بستگی به عمق لک دارد و بهترین راه معمولاً درمان ترکیبی با روش های مختلف است.

پاسخ سوال خود را از ما بخواهید

ما خوشحال هستیم که به هرگونه سوال مربوط به سلامت پوست و زیبایی شما پاسخ دهیم.