مزوتراپی روشی برای درمان ریزش موهای شما

درمان-ریزش-مو-با-مزوتراپی-مطب-زیبایی-باران-رشت

مزوتراپی در مطب پوست و زیبایی باران :مزوتراپی روشی برای درمان ریزش موهای شما می باشد،پیش از این، ریزش مو تنها یک مشکل مرتبط با پیری و افزایش سن بود. اما امروزه نگرانی عمده مردان و زنان (صرف نظر از سن آن‌ها)، مسئله ریزش مو ، کم‌پشتی مو یا طاسی است.امروزه با تغییرات عمده در شیوه زندگی و افزایش فشارهای جسمی و روحی، پدیده ریزش مو تبدیل به یک معضل رایج در میان مردان و زنان شده است. اما دیگر لزومی ندارد به دلیل ریزش موی خود، احساس ناراحتی یا کمبود اعتماد به نفس داشته باشید. با درمان مزوتراپی ،درحال حاضر رشد مو امکان پذیر و آسان شده است.مزوتراپی در واقع کاشت مو نیست بلکه روشی برای جلوگیری از ریزش مو تقویت پایه مو….و رشد مجدد موها بصورت پراکنده می باشد.

مطب پوست و زیبایی در رشت، بهترین خدمات را به بیماران ارائه می‌دهد.

متخصصین ما، ابتدا علت ریشه‌ای ریزش مو را تشخیص داده و پس از انجام بررسی کامل و تحقیقات، بهترین درمان ریزش مو یا راه حل ممکن را ارائه می‌دهند. مزوتراپی یک تخصص پزشکی است که در آن، مقادیر کوچکی از عصاره های طبیعی، دارو ها ، ویتامین ها و عوامل هومئوپاتی را به درون پوست، تزریق می کنند. از مزوتراپی می توان به منظور درمان ریزش مو ، از بین بردن چربی های اضافی زیر پوست، تناسب وزن، جلوگیری از پیری و افتادگی، جوان سازی دست ها و گردن استفاده کرد. در این مقاله با کاربرد مزوتراپی در درمان ریزش مو اشنا خواهید شد.

درمان-ریزش-مو-با-مزوتراپی-کلینیک-زیبایی-باران-رشت

اثر مزوتراپی در درمان ریزش مو

برای درمان ریزش مو، از درماهیل (Dermaheal HL) استفاده می شود که شامل چهار نوع پپتید بیوممتیک طراحی شده برای تقویت و تحریک رشد مو، می باشد. مقادیر بسیار کوچکی از این محصول، در همه جای پوست سر و در پیاز مو ها تزریق می شوند. این عمل به افزایش گردش خون در پوست سر منجر شده و فولیکول موها را دوباره زنده می کند، بدین ترتیب ریشه ی موها تقویت شده و باعث رشد موهای ضخیم و پر پشت تری خواهد شد.

مزوتراپی روشی است نوین در درمان ریزش موی غیر ارثی و کنترل ریزش موی ارثی

همانطور که می‌دانید کلیه داروهای خوراکی یا کرم و محلول‌های موضعی به سختی از پوست جذب می‌شوند و مقدار کمی از دارو به ناحیه زیر پوست می‌رسد. در تکنیک مزوتراپی داروهای مورد نیاز برای درمان ریزش مو مستقیم به زیر پوست تزریق می‌شود و این عمل باعث می‌شود که دارو کاملا جذب لایه های مختلف زیر پوست شود.در نتیجه این درمان قابل مقایسه با داروهای خوراکی یا موضعی نمی‌باشد و بسیار موثرتر است. اکثر داروهایی که برای درمان با مزوتراپی استفاده می‌شود از مواد ویتامینی و معدنی می‌باشد لذا هیچ عوارضی ندارد.

مزوتراپی یکی از روش های محبوب و تاثیرگذار در درمان ریزش موها به حساب می آید ‌.

ما معمولا بعد از انجام معالجه های لازم، برای افرادی که با مشکل ریزش مو به مطب مراجعه می کنند، روش مناسب را از بین پی ار پی و مزوتراپی، پیشنهاد می کنیم ‌.افرادی که ریزش موی پراکنده دارند، یعنی موهای تمام نقاط سرشان کم پشت شده است می‌توانند با این روش درمان شوند. (این مسأله بیشتر در بین زنان شایع است تا مردان) و همچنین آلوپسی آندروژنتیک یا طاسی با الگوی مردانه، در مراحل اولیه به خوبی به این روش جواب می‌دهد.‌اگر شما هم دچار این الگوهای ریزش مو هستید، ما مزوتراپی را برای درمان ریزش موهای شما پیشنهاد می دهیم.با مزوتراپی شما می توانید در چند جلسه موهايتان را دوباره بدست بياوريد.

طول درمان ریزش مو با مزوتراپی

ریزش مو با مزوتراپی در طول یک دوره 10 تا 12 جلسه‌ای درمان می‌شود. زیرا چندین جلسه درمان برای ظهور اثرات مزوتراپی مورد نیاز است. نتایج آن لزوماً در همان جلسات ابتدایی، قابل مشاهده نیست.هر جلسه حدود نیم ساعت طول می‌کشد و باید هر ۱۵ روز انجام شود. در طول درمان مزوتراپی ما یک محلول خاص را به پوست سر تزریق می‌کنیم، که مستقیماً به فولیکول‌های مو می‌رسد و آن‌ها را قوی‌تر می‌سازد.با مزوتراپي در كلينيك باران شما هیچ گونه ناراحتی، درد یا عوارض جانبی را در طول درمان و بعد از آن، احساس نمی‌کنید.مدت عملیات درمان، حدود ۳۰ دقیقه است. این عمل باید دو بار در ماه انجام شود و حداقل جلسات توصیه شده، در حدود ۱۰-۱۲ است.  تاثیرات این درمان، دائمی است و هیچ عوارض جانبی به همراه ندارد. این درمان کاملاً بدون درد و بدون دوره استراحت است.

کاربردهای مزوتراپی

 • درمان سلولیت
 • از بین بردن چربی پلک
 • برطرف کردن اسکار
 • از بین بردن چربی‌ های موضعی
 • برطرف کردن چین و چروک‌ها، سفت کردن و لیفت پوست
 • جلوگیری از ریزش مو
 • درمان لکه های پوستی

مزوتراپی مو به طور خلاصه به شرح زیر میباشد :

 • مزوتراپی روشی غیر جراحی و تقریبا بدون درد است.
 • بعد از درمان به استراحت چندانی نیاز نیست طوریکه میتوانید درست پس از درمان به سر کارتان برگردید.
 • زمان مورد نیاز برای بهبودی نسبت به سایر روش ها کوتاهتر است.
 • نتایج آن جالب توجهند.با استفاده از این روش عملا می توانید از طاسی جزئی و کامل خلاص شوید.
 • از روش های جراحی مشابه بسیار ارزانتر است.
 • در روش مزوتراپی مواد معدنی، ويتامين و داروهای تقويت کننده پس از بی حسی به پوست سر تزريق شده و پس از چند جلسه شاهد کاهش ريزش مو و رويش مو خواهيد بود.

عوارض مزوتراپی

شما با مزوتراپی در کلینیک باران هیچ گونه درد یا عوارض جانبی را در طول درمان و بعد از آن احساس نمی کنید.

کلینیک زیبایی باران در رشت

مشاوره تخصصی درمان ریزش مو در کلینیک باران

برای درمان ریزش مو چه به صورت ارثی و یا غیرارثی با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما بهترین راهکار را پیشنهاد کنند.

خدمات موکلینیک زیبایی باران

اثر مزوتراپیبهترین مطب پوست و زیبایی در رشتدرمان ریزش مودرمان فوری ریزش موروش غیر جراحی درمان ریزش موروش مزوتراپیریزش موریزش مو غیرارثیریزش مو و مزوتراپیطول درمان مزوتراپیعوارض مزوتراپیکاربرد مزوتراپیکلینیک زیبایی در رشتلیزر موهای زائد در رشتمتخصص پوست و مومزوتراپیمزوتراپی پوستمزوتراپی چیست ؟مزوتراپی روشی برای درمان ریزش مومزوتراپی سرمزوتراپی مومزوتراپی مو چیستمزوتراپی موی سرمطب بارانمطب باران رشتمطب پوست و زیبایی در رشتمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *