ليفت صورت و جوانسازی پوست

ليفت صورت و جوانسازی پوست با دستگاه هایفو

ليفت صورت و جوانسازی پوست با دستگاه هایفو

ليفت صورت و جوانسازی پوست در واقع همان کشیدن پوست است . جدیدترین تکنیک لیفت صورت و گردن هایفوتراپی HIFU Therapy می باشد .جوان بودن و نداشتن چین وچروک ازپایه های زیبایی محسوب می شود .استحکام پوست و قوام آن به داربست زیرین آن که شامل الیاف کلاژن و الاستین است ونیز صفحات غشائی زیر پوست می باشد بستگی دارد .این الیاف دراثر عوامل محیطی مانند نور آفتاب ،استرس ها ،آلودگی هوا ، دخانیات ،تغذیه ناسالم و… دچادر خوردشدگی وپارگی می شوند و بدین ترتیب نمود بیرونی آن افتادگی پوست وشلی وچروک آن می باشد.

ليفت صورت و جوانسازی پوست با دستگاه هایفو را در مطب پوست و زیبایی در رشت تجربه کنید.

روش انجام هایفوتراپی

در تکنولوژی جدید هایفوتراپی HIFU) high intensity focused ultrasound) جوان سازی پوست و ليفت صورت و امکان کشیدن پوست،(خط خنده ،ابرو، چروک پیشانی،غبغب وشلی گردن ) به روش غیر جراحی فراهم شده است .

نحوه کار هایفوتراپی

نحوه کار دستگاه هایفوتراپی اینگونه است که اگر کاغذ را جلوی نور خورشید بگیرید اتفاقی نمی افتد ولی اگر از یک ذره بین استفاده کنید،می توانید با کانونی کردن نور، امواج نور را در یک نقطه بسیار کوچک متمطب کنید و با ادامه این کار آن نقطه داغ و داغ تر می شود،و با تداوم تمطب برروی آن نقطه انرژی کانونی شده امواج نورخورشید می تواند کاغذ را بسوزاند تکنولوژی هایفوتراپی نیز دقیقا با همین روش امواج اولتراراسوند را در لایه های زیرین پوست کانونی و متمطب کند.

 

برای آشنایی بیشتر با هایفوتراپی این مطلب را پیشنهاد میکنیم. ( با جدیدترین تکنیک لیفت صورت و گردن هایفوتراپی HIFU Therapy آشنا شوید )

همچنین دوستان عزیز برای توضیحات بیشتر در مورد هایفوتراپی با ما در ” HIFU Therapy روشی بی خطر در لیفتینگ “ همراه باشید.

 

_________________________________________________________________________________________________________________-

کلینیک پوست و زیبایی باران به عنوان مطب لیزر موهای زائد در رشت با بيش از 7 سال سابقه درخشان و رضايتمندي بالاي بيماران ، كليه خدمات پوست و مو و زيبايي از جمله ليزر موهاي زائد ، لاغري موضعي ، تزريق ژل و بوتاكس و پاكسازي پوست و ده ها خدمات ديگر با جديدترين وسايل و دستگاه ها با كيفيت هر چه بهتر در اين مركز را برای شما عزیزان انجام مي دهد.

 

دیدگاه خود را بنویسید