جوان‌سازي و زيباسازي پوست

ليزر بهترين روش براي جوان‌سازي و زيباسازي پوست

آيا ليزر بهترين درمان براي جوان‌سازي و زيباسازي پوست است؟

مطب باران رشت به عنوان مطب لیزر در رشت کلیه خدمات لیزر را با بهترین کیفیت برای جوان‌سازي و زيباسازي پوست شما انجام میدهد، اما یک سوال مهم آيا ليزر بهترين درمان براي جوان‌سازي و زيباسازي پوست است؟ اگر دستگاه‌هاي ليزر ارزان‌تر شوند اولويت با ليزر است اما در حال حاضر ليزر دستگاه گران‌قيمتي است و زماني پيشنهاد مي‌شود که يا خود بيمار متقاضي است يا روش‌هاي ديگر را انجام داده و به هدف خود نرسيده است.

غير از ليزر، روش‌هاي آسان‌تر و کم‌هزينه‌تري وجود دارد که گاهي به بيمار توصيه مي‌شود. روش‌هايي مثل پيلينگ شيميايي، درم‌ابريشن، فريز، سوزاندن با الکتروليز و… البته به‌ شرطي که زير نظر متخصص انجام شوند. شايد اثر آنها به اندازه ليزر نباشد ولي هزينه آن کمتر و دفعه‌هاي موردنياز پايين‌تر است. ليزر گاهي بايد تا 8 جلسه هر يک يا دو يا حداکثر 3 ماه انجام شود.

ليزر عوارضي هم به دنبال دارد يا بعد از استفاده مراقبت‌هاي خاصي را مي‌طلبد؟

بله، توصيه مي‌شود بيمار در رابطه با مزايا و معايب ليزر، هزينه و وقت موردنياز و مراقبت‌هاي لازم از جمله کرم‌هايي که بايد استفاده شود تا اثر ليزر پايدار شود از پزشک سوال کند.بايد پذيرفت حتي در کساني که آزموده‌اند، آموزش کامل‌ديده و متخصص پوست هستند و کارگاه آموزشي ليزرها تازه را گذرانده‌ و تجربه‌هاي زيادي دارد ممکن است انجام ليزر با عوارض همراه باشد. عوارض گاهي گذراست مثل درد و گاهي طولاني‌مدت مثل سوختگي، لک، اسکار يا جوشگاه و بروز مويرگ‌هاي دائمي به صورت قرمزي پايدار و…

متخصص که فردي آزموده است با انتخاب بيمار صحيح، ليزر صحيح، پارامترهاي درستي که به ليزر مي‌دهد و شرايط بيمار از نظر داروهاي تجويزي، مي‌تواند اين عوارض را به حداقل برساند اما اين به آن معني نيست که فرد آزموده اگر با ليزر کار کند بيمار دچار عوارض نمي‌شود. هر چه آزموده‌تر، تجربه بيشتر و احتمال عوارض کمتر!

آیا انجام ليزر را در مراکز زيبايي و آرايشگاه‌ها درست است؟

به هيچ عنوان انجام لیزر در مراکز زیبایی و آرایشگاهها قابل قبول و درست نیست! فردي که با ليزر کار مي‌کند بايد پوست، فيزيولوژي و آناتومي و بيماري‌هاي پوستي را بشناسد و آشنايي با ليزر و کار با آن به تنهایی کافی کافي نيست.

به متخصصین مطب باران با چشم باز اعتماد کنید !

شاید این مطالب برای شما جالب باشد :

↵ نکاتی که قبل از لیزر موهای زائد باید بدانید !

↵ آشنایی با انواع دستگاه های لیزر موهای زائد

↵ مناسبت ترین زمان برای جوان سازی پوست با لیزر

↵ آیا لیزر موهای زائد برای شما کاربرد دارد ؟

لیزر موهای زائد برای این افراد توصیه نمی شود !

______________________________________________________________________________________________________________

کلینیک زیبایی باران | مطب پوست، مو و مرکز لیزر موهای زائد در رشت

کلینیک پوست و زیبایی باران به عنوان مطب لیزر موهای زائد در رشت با بيش از 7 سال سابقه درخشان و رضايتمندي بالاي بيماران ، كليه خدمات پوست و مو و زيبايي از جمله ليزر موهاي زائد ، لاغري موضعي ، تزريق ژل و بوتاكس ، مزوتراپی و  پاكسازي پوست و جوانسازی پوست و ده ها خدمات ديگر با جديدترين وسايل و دستگاه ها با كيفيت هر چه بهتر در اين مركز را برای شما عزیزان انجام مي دهد.

دیدگاه خود را بنویسید