لاغری موضعی

لاغری موضعی : بهترین راه و روش لاغری و کاهش سایز

لاغری موضعی با تلفیق روش های لاغری

یکی ار بهترین روش های کاهش سایز،استفاده از تلفیق و ترکیب چندین روش لاغری موضعی می باشد.انواع روش های لاغری موضعی وجود دارد، اما تلفیق روش های لاغری موضعی برای تاثیر بیشتر درمان روشی کارآمد است.امروزه روشهای لاغری موضعی شامل کرایولیپولیز، کویتیشن، رادیوفرکانسی و حتی مزوتراپی برای تأثیر بیشتر مبارزه با سلولیت، سفتی پوست و لاغری بدن مورد توجه قرار دارند.ترکیب این روش‌ها باعث از بین رفتن چربی موضعی بدن و نیز سفت شدن پوست اطراف منطقه می‌‌شود.بنابراین انجام همزمان این روش‌ها یکی از بهترین روش های لاغری و کاهش سایز می باشد.

مراحل روش ترکیبی لاغری موضعی برای لاغری و کاهش سایز

در این روش ترکیبی ، ابتدا باید کرایولیپولیز انجام شود ، زیرا در روش کرایولیپولیز، با کریستالیزه شدن و مرگ تدریجی سلول‌های چربی ، بافت چربی کاهش می‌یابد و همچنین با تجمع آب در بافت چربی، تأثیر کویتیشن بیشتر می‌شود. رادیوفرکانسی هم می‌تواند همزمان با جلسات کویتشن برای جلوگیری و بهبود وضعیت شلی و افتادگی پوست انجام شود.

مراحل انجام کار بطور خلاصه در زیر آورده شده است:

اول : کرایولیپولیز

کرایولیپولیز چربی بدن را بدون آسیب به بافت‌های دیگر کاهش می‌دهد. در این روش سلولهای چربی مرده از طریق سیستم لنفاوی وارد کبد می شوند، سپس تجزیه شده واز طریق دستگاه گوارش از بدن خارج می شود .

دوم : رادیوفرکانسی (RF)

برای کاهش بیشتر چربی و سلولیت و نیز برای سفتی پوست .

سوم : کویتیشن

کویتیشن نیز یکی دیگر از روش ها برای لاغری موضعی می باشد.کویتیشن تنها درمان اولتراسونیک است که به طور مؤثر برای کاهش سلولیت و از بین رفتن چربی موضعی عمل می‌کند.

ترکیب کرایولیپولیز، رادیوفرکانسی و کویتیشن در بردارنده قدرتمندترین و قوی‌ترین تکنولوژی در دسترس امروز برای درمان سلولیت، شلی پوست و انباشته شدن چربی روی صورت و بدن است.مهم است که به یاد داشته باشیم چند هفته طول می‌کشد تا نتایج را مشاهده کنیم.اگر شما هم به دنبال روشی برای کاهش سایز و لاغری می باشد میتوانید از روش های تلفیقی لاغری موضعی در مطب باران در رشت بهره ببرید.

دوستان عزیز ،همچنین میتوانید برای اطلاع بیشتر از روش لاغري موضعي با دستگاه 3-MAX به لینک زیر مراجعه کنید:
https://goo.gl/mMekUZ

________________________________________________________________________________________________

کلینیک زیبایی باران | مطب پوست، مو و مرکز لیزر موهای زائد در رشت

کلینیک پوست و زیبایی باران  به عنوان مطب لیزر موهای زائد در رشت با بيش از 7 سال سابقه درخشان و رضايتمندي بالاي بيماران ، كليه خدمات پوست و مو و زيبايي از جمله ليزر موهاي زائد ، لاغري موضعي ، تزريق ژل و بوتاكس و پاكسازي پوست و جوان ماندن و ده ها خدمات ديگر با جديدترين وسايل و دستگاه ها با كيفيت هر چه بهتر در اين مركز را برای شما عزیزان انجام مي دهد.

 

دیدگاه خود را بنویسید