فیلم رفع تیرگی زیر بغل به روش کربن تراپی

کربن تراپی برای درمان تیرگی زیر بغل

امروزه راه‌های غیرتهاجمی مختلفی برای از بین بردن تیرگی زیر بغل در دسترس است. برای دیدن انواع روش های رفع تیرگی زیر بغل اینجا کلیک کنید.

اما یکی از بهترین روش های رفع تیرگی زیر بغل، کربن تراپی است که به وسیله دستگاه لیزر انجام میشود.

  • کربن تراپی با دستگاه لیزر کیوسوییچ

لیزر کیوسوئیچ نوعی خاص از لیزر است که از پالس‌های بسیار کوتاه و شدید استفاده می‌کند و درمانی ایده‌آل برای درمان تیرگی و لک های پوستی می باشد. پالس‌های بسیار کوتاه و پرانرژی منتقل شده توسط این نوع لیزر، سلول‌های دارای رنگدانه را در پوست تخریب کرده و موجب روشن شدن ناحیه‌ی تحت درمان می‌شود. استفاده از لایه‌ی نازکی از کرم کربن باعث می شود تاثیر درمان بیشتر شود.

در روش کربن تراپی ماسکی از کربن در ناحیه مورد نظر مالیده شده و با دستگاه لیزر سطح کربن را هدف میگیرند تا با برداشت ماسک کربن ازروی پوست، بخشی از پوست به صورت لایه ای نازک برداشته میشود و باعث سفیدی و روشن شدن ناحیه تیره زیر بغل میگردد.

کلینیک زیبایی باران در رشت

درمان و ازبین بردن تیرگی پوست زیر بغل

تیرگی زیر بغل یکی از موارد پوست است که در آقایان و خانم ها باعث رنجش شخص میشود و برای درمان و رفع تیرگی پوست زیر بغل به کلینیک زیبایی باران واقع در رشت مراجعه میکنند. یکی از بهترین روش های پیشنهاد توسط پزشکان کلینیک زیبایی باران در رشت، روش کربن تراپی است.

خدمات پوستکلینیک زیبایی بارانلیزر موهای زائد

از بین بردن تیرگی زیر بغل با لیزراز بین بردن سیاهی زیر بغل با لیزراستفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدنانواع روش های درمان تیرگی زیر بغل و کشاله رانبهترین دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائدپیلینگ پوست زیر بغلتيرگي زير بغلتيرگي زير بغل درمانتیرگی زیر بغلتیرگی زیر بغل از چیستتیرگی زیر بغل با لیزرتیرگی زیر بغل در بارداریتیرگی زیر بغل نی نی سایتتیرگی زیر بغل و کشاله راندرمان تیرگی زیر بغل با لیزردرمان سیاهی زیر بغل با لیزرراه های درمان تیرگی زیر بغلراه های درمان سیاهی زیر بغلراه های رفع تیرگی زیر بغلراه های رفع سیاهی زیر بغلرفع تيرگي زير بغل با ليزررفع تیرگی زیر بغل با لیزررفع تیرگی زیر بغل با لیزر meaningرفع تیرگی زیر بغل با لیزر نی نی سایترفع تیرگی زیر بغل و کشاله ران با لیزررفع سیاهی زیر بغل با لیزرروش های درمان تیرگی زیر بغلروش های درمان تیرگی زیر بغل meaningروش های درمان سیاهی زیر بغلروش های رفع تیرگی زیر بغلعوارض لیزر برای از بین بردن موهای زائدکربن تراپی زیر بغلکربن تراپی زیر بغل چیستکربن تراپی زیر بغل نی نی سایتلایه برداری پوست زیر بغللیزر از بین بردن موهای زائدلیزر برای از بین بردن موهای زائدلیزر برای از بین بردن موهای زاید iplلیزر برای از بین بردن موهای زاید shrمیکرودرم ابریژن زیر بغلهزینه رفع تیرگی زیر بغل با لیزر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *