هایفوتراپی پوست : روش هایفوتراپی پوست ومزایا و معایب آن:

روش هایفوتراپی پوست ومزایا و معایب آن

هایفوتراپی:

هایفوتراپی پوست : یکی از نتایج بالا رفتن سن و گذر زمان افتادگی و شل شدن بافت‌های پیوندی پوست است.این موضوع برای اکثر افراد ناخوشایند است . روش هایفوتراپی بافت‌های پیوندی شل شده را سفت می‌کند و در نتیجه موجب بالا رفتن و کشیده  شدن ناحیه‌های شل و افتاده پوست می‌شود. لذا هایفو تراپی جایگزینی مناسب برای جراحی، به ویژه برای افرادی است که آمادگی انجام جراحی ندارند یا می‌خواهند نتایج جراحی زیبایی را بهبود دهند. نتایج هایفوتراپی ماندگار است. هر چند به تدریج آشکار می‌شود، اما چشمگیر و کاملاً رضایت‌بخش است. تاثیرگذاری هایفوتراپی درجوانسازی صورت کاملا به اثبات رسیده است.

 

ماندگاری و دوام هایفو به چه صورت است؟

بسته به میزان افتادگی پوست و نوع رژیم غذایی، سن، ژنتیک، لیفت ناشی از هایفو تا دو سال می تواند باقی بماند. افرادی که مایل اند نتیجه ماندگارتر باشد، می توانند هر دو سال یک بار این روش را تکرار نمایندتاپوست جوانتری داشته باشند. با این حال می‌توان گفت که ماندگاری هایفوتراپی پوست نسبت به دیگر روش های جوانسازی پوست با توجه به ، غیرتهاجمی بودن آن و تعداد جلسات کم ، از مدت زمان نسبتا خوبی برخوردار بوده لذا با توجه به بدون عارضه بودن این روش ، انجام آن نسبت به سایر روش های دارای عوارض جانبی الویت بالاتری دارد.

 

مدت زمان هر جلسه هایفوتراپی چقدر است؟

هر جلسه هایفوتراپی بین 30 تا 60 دقیقه طول می کشد. ابتدا پزشک معاینات اولیه را برای بیمار انجام می دهد ودرنتیجه شدت افتادگی پوست مورد بررسی قرار می گیرد، برای رفع شلی و جوانسازی پوست ممکن است نیاز به یک جلسه هایفوتراپی یا بیش از یک جلسه باشد ، در صورتی که بیش از یک جلسه برای لیفت صورت با هایفوتراپی تعیین شده باشد بایدتمامی جلسات تعیین شده سپری شود تا نتیجه دلخواه حاصل شود.

 

مزایای هایفوتراپی نسبت به سایر روشهای جوان سازی چیست؟

 • عدم آسیب رسانی به سطح پوست و درنتیجه نداشتن عوارضی مانند سوختگی یا ایجاد لک
 • بدون خطر زیرا نیازی به هیچ‌گونه عمل جراحی و یا عمل لیفت ندارد.
 • اثربخشی زیاد با ماندگاری بالا
 • یک روش درمانی بسیار سریع ونتیجه بخش  بدون عوارض
 • نداشتن  هیچگونه درد و خونریزی حین انجام روش
 • نداشتن دوران نقاهت یا عدم نیاز به  مراقبت خاصی بعد از انجام آن
 • روشی ایمن و بی خطر است چون هیچ نوع اشعه ای ندارد. هایفو تراپی دقیقا مانند سونوگرافی با امواج صوتی اولتراسوند که کاملا بی خطر است کار می کند.

 

 هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب است؟

این روش درمانی برای افرادی مناسب است که پوستشان تا حدی شل شده و احساس میکنند پوستشان استحکام وسفتی لازم را ندارد. به طور معمول افراد سی سال به بالا که دارای افتادگی خفیف تا متوسط پوست هستند کاندید مناسبی برای روش درمانی هایفوتراپی پوست می باشند. همچنین افرادی که می خواهند وزن کم کنند و نگران شل شدنو افتادگی صورت و گردن هستند می توانند از این روش استفاده کنند .

 

 آیا هایفوتراپی برای افرادی با  پوستی تیره هم قابل انجام است ؟

بله خوشبختانه روش هایفو بر خلاف لیزر بر روی هر نوع پوستی قابل انجام است.

 

متقاضیان کشیدن پوست به روش هایفو تراپی به چند جلسه هایفو نیاز دارند ؟

این روش برای برای افرادی که شلی و افتادگی خفیف تا متوسط پوست  دارند فقط یک جلسه کافیست . ولی اگر فردی مایل است که به دلیل افتادگی  بیشتراین عمل  را تکرار کند می تواند بعد ازمدت 6ماه یک جلسه دیگر هایفوتراپی انجام دهد.

 

موارد منع استفاده از روش هایفوتراپی:

 • عدم استفاده تا دوهفته بعد از تزریق بوتاکس
 • منع استفاده برای زنان باردار و شیرده
 • منع مصرف بعد از تزریق ژل تا مدت 6ماه
 • منع مصرف برای موارد ابتلا به بیماریهای سیستمیک فعال یا بیماریهای پوستی که می توانند مانع ترمیم پوست شوند همانند لوپوس

 

همراهان عزیز برای مشاهده اطلاعات دیگر در مورد مزایای هایفوتراپی پوست کلیک کنید.

______________________________________________________________________________________________________________

کلینیک زیبایی باران | مطب پوست، مو و مرکز لیزر موهای زائد در رشت

کلینیک پوست و زیبایی باران به عنوان مطب لیزر موهای زائد در رشت با بيش از 7 سال سابقه درخشان و رضايتمندي بالاي بيماران ، كليه خدمات پوست و مو و زيبايي از جمله ليزر موهاي زائد ، لاغري موضعي ، تزريق ژل و بوتاكس و پاكسازي پوست و جوان ماندن و ده ها خدمات ديگر با جديدترين وسايل و دستگاه ها با كيفيت هر چه بهتر در اين مركز را برای شما عزیزان انجام مي دهد.

دیدگاه خود را بنویسید