خال برداری با لیزر

خال برداری با لیزر و توصیه های بسیار مهم

خال برداری با لیزر و توصیه های بسیار مهم

خال برداری با لیزر : اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که خال صورت شما را اذیت می کند و به دنبال برداشتن خال صورت خود هستید.می توانید به کلینیک لیزر مو باران ، مراجعه کنید ، متخصصین ما در کلینیک زیبایی لیزر مو ، بعد از برگزاری جلسه ی مشاوره با شما ، و بررسی نوع خال صورت ، بهترین روش را از میان روش های برداشتن خال صورت ، متناسب با شرایط شما ، انتخاب می کنند

خال برداری با لیزر چگونه انجام می شود؟

پزشکان به وسیله ی دو نوع لیزر خال ها را بر می دارند:

لیزرco2 :

لیزرco2 خال را از ریشه بر می دارد و مانند جراحی عمل ممی کند که حتی جای بخیه از خود باقی نمی گذارد.خال های عمیق و بر جسته که گاهی مو هم روی آنها وجود دارد،بعضی اوقات به وسیله پزشک به دلیل ملاحظاتی از عمق بر داشته نمی شوند،چون امکان عود وجود دارد.اما اگر از عمق بر داشته شوند و روند ترمیم زخم در فرد هم خوب باشد،مشکلی به جا نمی ماند.

لیزر روی:

لیزر های  دیگری  داریم که برای برداشتن خال های صاف کاربرد دارند.این خال ها را می شود با لیزر ظریف ترهم برداشت،اما اغلب ا لیزر های مخصوص ضایعات رنگدانه های آن را بر می داریم،مانند لیزر روی یا ان دی یگ (Nd:YAG). و این کار چند بار باید صورت بگیرد تا کم کم سلول های رنگدانه ای تخریب شوند.بدین ترتیب اگر چند بار لیزر استفاده شود و از تماس با نور آفتاب پرهیز شود،احتمال عود خال خیلی کم خواهد بود. به طور معمول فاصله انجام لیزر برای از بین بردن خال ها،حدود هشت تا چهارهفته یکبار است تا بدن فرصت کافی پیدا کند که ماده رنگی تخریب شده را دفع کند و دوباره مرحله بعد صورت گیرد.

این توصیه ها را جدی بگیرید

1-مهمترین و اولین قدم برای برداشتن خال برداری با لیزر این است که حتما به وسیله پزشک و با معاینات بالینی و تشخیصی،از نظر خوشش خیی کاملا بررسی شوند.

2-اگر حتی از نظر زیبایی می خواهید خالی را بردارید باید نکاتی را در نظر بگیریدکه اولین تغییرات آن در بدن شما روند ترمیم زخم ها است.اگر به محض اینکه در بدنتان زخمی ایجاد می شود،جای آن زخم باقی می ماندو حتی در محل آن گوشت اضافه ایجاد می شود،حتما به پزشکتان بگویید.

3-درباره ی خال های ناحیه لب فوقنی،چانه گردن،روی بازوها و سینه که برای تشکیل گوشت اضافی مستعد ترند،پزشک شما باید آگاه باشد.

4-اگر پزشک با بررسی متوجه شد که برداشتن خال غیر ضروری است و احتمال بروز گوشت اضافی در شما زیاد است،می توانید صرف نظر کنید ویا از طریق لیزر و دستگاههای رادیو فرکونسی که با ظرافت خاصی و بدون نیاز به بخیه و یا حتی بدون اسکار(باقی ماندن جای زخم)،خال ها را بر می دارند،اقدام به از بین بردن انها کنید.

 

برای اشنایی بیشتر با روش پاک کردن خالکوبی و تاتو با لیزر کلیک کنید.

________________________________________________________________________________________________

کلینیک زیبایی باران | مطب پوست، مو و مرکز لیزر موهای زائد در رشت

کلینیک پوست و زیبایی باران به عنوان مطب لیزر موهای زائد در رشت با بيش از 7 سال سابقه درخشان و رضايتمندي بالاي بيماران ، كليه خدمات پوست و مو و زيبايي از جمله ليزر موهاي زائد ، لاغري موضعي ، تزريق ژل و بوتاكس و پاكسازي پوست و جوان ماندن و ده ها خدمات ديگر با جديدترين وسايل و دستگاه ها با كيفيت هر چه بهتر در اين مركز را برای شما عزیزان انجام مي دهد.

دیدگاه خود را بنویسید