جوان سازی پوست با میکرونیدلینگ

میکرونیدیلینگ کلینیک زیبایی باران رشت

میکرونیدیلینگ یا جوان سازی پوست

جوان سازی پوست در مطب پوست و زیبایی باران در رشت : می توان گفت میکرونیدلینگ در کل یکی از “بهترین و طبیعی ترین” روش ها برای “جوان سازی و ترمیم پوست” می باشد. جوان سازی و ترمیم پوست با میکرونیدلینگ را در مطب پوست و زیبایی در رشت تجربه کنید.میکرونیدلینگ ،یک روش کم‌تهاجمی ‌و غیرجراحی برای جوان‌سازی پوست صورت است.ما میکرونیدلینگ را در مطب پوست و زیبایی باران (در رشت ) که روشی بسیار موثر و کم عارضه و کم هزینه برای جوان سازی و ترمیم پوست می باشد را برای شما پیشنهاد میکنیم.

 

میکرونیدلینگ چیست و چه اثری دارد؟

میکرونیدلینگ (دستگاه جوان سازی پوست) که تاریخچه آن به زمان مصر باستان بر می گردد تعدادی سوزن بسیار ظریف و استریل با عمق و سرعت تعیین شده توسط پزشک (که براساس نوع پوست و هدف مورد نظر مشخص می گردد)، به طور همزمان وارد لایه دوم پوست (درم) می شوند. در این زمان سیستم ایمنی بدن فعال شده و سبب افزایش انتشار فاکتورهای رشد و تولید رشته های کلاژن و الاستین و همچنین افزایش ضخامت لایه اول پوست(اپیدرم) می گردد.میکرونیدلینگ دستگاهی برای نیدلینگ پوست می باشد . از این روش هم به تنهایی و هم به عنوان مکمل روش های دیگر استفاده می شود .میکرونیدلینگ می تواند برای کل صورت یا قسمت های کوچکی از پوست، مانند اطراف بینی، بالا و پایین چشم ها و قسمت بالایی و پایینی لب، که با دستگاه های بزرگ نمی توان دسترسی پیدا کرد، کاربرد داشته باشد.

 

ميكرونيدلينگ مدرن

ميكرونيدلينگ مدرن توسط دستگاه فركشنال ار اف انجام مى پذيرد ، این دستگاه دارای سه نوع سر سوزن میباشد که در نوع اول تعداد سوزن ها ٤٩ تايى و از جنس تيتانيوم و در نوع دوم نيز تعداد سوزن ها ٤٩ تايى و از جنس استيل و درنوع سوم تعدادسوزنها ٢٥ تايى و از جنس طلا مى باشند .اين سوزنها قابليت شارژ تا ده مرتبه را نیز خواهند داشت .از طريق اين سوزنها امواج راديو فركانسى وارد پوست شده وباعث تحريك كلاژن سازى مى گردد.میکرونیدیلینگ یا جوان سازی پوست روشی است جدید و پیشرفته که نتایج بسیار درخشانی را در بعضی از معضلات زیبایی بدست آورده است .در این روش به طور حیرت انگیزی باعث بالا رفتن غلظت کلاژن و تحریک کلاژن سازی در پوست می گردد .در عین حال باعث منظم شدن رشته های کلاژن و الاستین در پوست آسیب دیده می شود.

 

روش کار میکرونیدلینگ

در حال حاضر میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش های کلاژن سازی میباشد که با توجه به هزینه بسیار کم بسیار مورد توجه است.بهترین روش جوان سازی پوست (میکرونیدلینگ) را در مطب پوست و زیبایی در رشت تجربه کنید.در این روش با وسیله ای به نام درماپن یا درمالرولر منافذ و کانال های بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود و پوست وادار به ساختن مقادیر بالای کلاژن می کند و البته اگر نقصی مانند اسکار آکنه یا اسکار سوختگی هم وجود داشته باشد این مشکل هم به بهترین نحو ممکن برطرف می گردد. استفاده همزمان از فاکتورهای رشد پلاکتی یا همان PRP بصورت تزریقی یا موضعی می تواند نتایج شگفت انگیز این درمان را افزایش دهد

پزشکان مطب پوست و زیبایی باران در رشت  از میکرونیدلینگ (جوانسازی پوست) در موارد زیر استفاده می‌کنند:

  • درمان قطعی جای جوش، جراحی و سوختگی
  • رفع چین و چروک صورت
  • محوکردن لکه‌های پوستی
  • رفع شل‌شدگی و افتادگی پوست
  • جوانسازی پوست
  • درمان استریا
  • استحکام پوست و کوچک کردن منافذ باز پوستی
  • درمان خطوط اطراف لب در افراد سیگاری  و …

 

آیا میکرونیدلینگ روش ایمنی است ؟

میکرونیدلینگ یا جوانسازی پوست یک روشی ایمن، فاقد مواد شیمیایی می باشد که محرک تولید کلاژن جدید است، زیرا این روش می تواند روی تمام پوست ها با رنگ ها و جنس های متفاوت انجام شود، گاهی اوقات نسبت به لیزر درمانی ارجحیت دارد، زیرا خطر سوختگی پوست در آن وجود ندارد. چیزی که بیماران را جذب می کند این است که این روش عوارض بسیار کمی دارد و گاهی اوقات عوارضی ندارد و می تواند در سر تا سر بدن استفاده شود، اما صورت، گردن و قفسه سینه بیشترین نقاط درمانی هستند.به خاطر داشتن سوزن یک بار مصرف خطر انتقال عفونت وجود ندارد.به خاطر تکنولوژی پیشرفته جهت استفاده در اطراف چشم،لب و بینی کاملا امن است.

 

مقایسه کوتاه روش های مختلف ترمیم پوست

انجام میکرونیدلینگ به صورت حرفه‌ای در مطب پوست و زیبایی باران در رشت، به عنوان یکی از ایمن‌ترین رو‌ش‌های زیبایی و بهترین روش ترمیم پوست و جوان سازی پوست شناخته شده است. درمقایسه با پیلینگ شیمیایی، درم‌ابریژن و لیزردرمانی، این روش مزایای بیشتری دارد.ما برای انجام میکرونیدلینگ (جوانسازی پوست)در مطب پوست و زیبایی باران در رشت ،ابتدا سابقه پزشکی شما ارزیابی می کنیم و طی یک جلسه مشاوره، مناسب بودن یا نبودن درمان میکرونیدلینگ برای شما را تعیین خواهیم کرد. معمولاً میکرونیدلینگ صورت برای تمام افراد مناسب است . همکاران ما تمام جوانب قبل از پروسه را سنجیده و شما را در طول درمان همراهی خواهند کرد. فراهم آوردن محیطی مناسب و راحت یکی از هدف های ما در مطب پوست و زیبایی باران است.

کلینیک زیبایی باران در رشت

جوانسازی پوست با روش میکرونیدلینگ در رشت

شما اگر قصد جوانسازی پوست در رشت را دارید و دنبال یک کلینیک زیبایی باتجربه در رشت هستید تا بتوانید با خیال راحت از روش میکرونیدلینگ استفاده کنید، میتوانید از پزشکان کلینیک زیبایی باران در رشت مشاوره بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *