الکترولیز موهای زائد

الکترولیز موهای زائد روشی برای از بین بردن موهای زائد

الکترولیز موهای زائد روشی برای از بین بردن موهای زائد

الکترولیز موهای زائد ،روشی برای از بین بردن موهای زائد است که در آن ریشه ی مو به وسیله جریان الکتریکی تخریب می شود.در این روش،سوزن خیلی نازکی به مجرای فولیکول مو وارد می شود و به سمت فولیکول پیش می رود تا به ریشه ی مو برسد.سپس جریان الکتریکی از طریق سوزن عبور و ریشه را تخریب می کند و مو را از بین می برد و به این ترتیب،مو به راحتی برداشته می شود.در الکترولیز واقعی،از جریان گالوانیک استفاده می شود و این جریانفمو را از طریق فعل و انفعالات شیمیایی از بین می برد.

امروزه در الکترولیز ها ،جریان الکتریکی با فرکانس تعدیل شده ی بالا را به کار می گیرند که مو را با الکتروکوآگولاسیون از بین می برد. الکتروکوآگولاسیون این مزیت را دارد که از الکترولیز واقعی کمتر وقت می بردولذا هر بار موی بیشتری را از بین می برد،اما با الکترولیز واقعی موارد رشد مو بعد از درمان،احتمالا خیلی پایین تر است.

مطب پوست و زیبایی باران ، متخصص لیزر موهای زائد در رشت

خوبی ‌ها و بدی ‌های الکترولیز موهای زائد

  1. یکی از مزایای الکترولیز موهای زائد این است که اگر درست انجام بگیرد، نتیجه ‌اش دایمی است، اما به هیچ وجه روش ایده‌‌ آلی نیست.
  2. الکترولیز موهای زائد معایبی نیز دارد که قبل از شروع درمان باید به دقت در نظر گرفته شوند.
  3. الکترولیز روشی است کند، کسل ‌کننده و پرخرج که باید هر مو جداگانه تخریب شود.
  4. اگر موهای زاید زیادی دارید، برای رسیدن به نتیجه ی قابل ‌قبول، دو، سه یا چند سال درمان هفتگی یا دوهفته ‌یک بار لازم است.
  5. حتی درمان، چند ماه طول می‌ کشد تا نواحی محدوده ی لب بالا و چانه موبرداری شود و به این جهت الکترولیز برای از بین بردن موهای نواحی بزرگ مثل بازو و ساق پا توصیه نمی‌ شود.
  6. اکثر موها بیش از یک جلسه درمان لازم دارند تا نتیجه دایمی به دست‌ آید.

______________________________________________________________________________________________________________

کلینیک زیبایی باران | مطب پوست، مو و مرکز لیزر موهای زائد در رشت

کلینیک پوست و زیبایی باران  به عنوان مطب لیزر موهای زائد در رشت با بيش از 7 سال سابقه درخشان و رضايتمندي بالاي بيماران ، كليه خدمات پوست و مو و زيبايي از جمله ليزر موهاي زائد ، لاغري موضعي ، تزريق ژل و بوتاكس و پاكسازي پوست و جوان ماندن و ده ها خدمات ديگر با جديدترين وسايل و دستگاه ها با كيفيت هر چه بهتر در اين مركز را برای شما عزیزان انجام مي دهد.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید